Hakkımızda  
 


 

AYE Mimarlık

2004 yılında faaliyete başlayan firmamız çözüm ortaklarımız ile sizlere en iyiyi, en güzeli ve ekonomik çözümleri sunmaktadır. Tecrübeli ve uzman mimarlardan oluşan kadromuzla her zaman sizin hizmetinizdeyiz.

Tasarımlarımızda, kültürel yapılara, otel ve konaklama, sanayi yapılarına, yönetim merkezli çalışmalara ağırlık verilmektedir. Uygulamaya alınan tasarımlarımızda, mimari projelendirme, çevre düzenleme vb. çalışmalar yer almaktadır.

AYE Mimarlık, mimari faaliyet gösteren bir proje yönetim, proje uygulama ve izleme değerlendirme şirketidir. Müşteri kurumlar, proje ortaklarının kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtacak tanıtım ve organizasyon çalışmalarını da gerçekleştirmektedir.

Projelerimizde, tanıtım ve organizasyon unsurlarının farkındalık yaratma ve etki alanını genişletme açısından önemi büyüktür. Şirketimiz bünyesinde yapılanma ve güçlü bir ekibimiz oluşturulmuş bulunmaktadır.


Vizyonumuz

Proje tasarımlarımızı, geliştirme ve uygulama kapasitemizi kurumsal boyutta büyüterek, ülkemizi uluslararası ölçekte başarılı bir şekilde temsil eden bir özel sektör kuruluşu olmaktır.


Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası çok ortaklı projelere katılarak proje tasarlamak, geliştirme ve uygulama konusunda bilgi birikimimizi yükseltmek, bakış açımızı genişletmek, edindiğimiz tecrübeler ve bilgi birikimlerimizi ülkemizdeki kamu, üniversite, özel kurumlar gibi kuruluşlar ile paylaşarak işbirliğindeki kurumların kapasitelerinin arttırılmasına katkıda bulunmaktır.


Hedeflerimiz

AYE Mimarlık olarak; proje geliştirme ve yönetme, modern yapılanma konusunda uluslararası anlamda kurumsallaşmış bir kuruluş olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz. Uluslararası ölçekte projeler için yeterli, güvenilir bir kuruluş olarak alanımızda ülkemizin bilgi ve deneyim birikimine katkıda bulunmaktır.


Teşekkür Ederiz
AYE Mimarlık


 
   

  Anasayfa Projeler Uygulamalar Referanslar Hakkımızda İnsan Kaynakları İletişim
          Biz kimiz? Başvuru formu  
          Personel ekibimiz    
        Geçmiş    

 
   
  Designed By Elcesa © 2014 - All Right Reserved