İnsan Kaynakları  
 


  Bizimle Çalışmak İster misiniz?
Başvurmak için başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.. AYE Mimarlık

 

AYE Mimarlık

AYE Mimarlık insan kaynağının kurumsallaşmak için atılan en büyük adım olduğunu kabul eder. AYE Mimarlık çalışanlarının haklarını garantiler, özlük haklarına sahip çıkar. İş sağlığı konusunda personeline gereken özeni göstermektedir.

Personellerinin etkin ve verimli çalışabilmeleri için gereken tüm imkanları sağlarken çalışanlarının rahatlığı için etkinlikler sağlar. Çalışanların kendisini geliştirebileceği çalışma ortamını ve memnuniyetini sağlamak, İnsan Kaynakları Departmanı’nın temel ilkesidir. AYE Mimarlık, tüm personellerine mesleki yönde geliştirebilecekleri, karşılıklı saygı, sevgi ve güvene dayanan iş ortamı sağlamaktadır. Gerekli bilgi, donanım ve deneyime sahip, gelişime açık, etik değerleri benimsemiş, özverili çalışan bir kadroya sahip olan AYE Mimarlık’ta Ekip Çalışması, Güvenilirlik, Kalitede Odaklılık ve Müşteri Memnuniyeti ilkeleri ön plandadır. Dinamik, öğrenmeye açık yapımız nedeniyle, aramıza katılanların aynı kurum kültürüne sahip, değişimi destekleyen, esnek, duyarlı ve demokratik yapıya sahip ve kendilerini güvende hissetmeleri için, onlara ve kuruma değer katacak yatırımlar yapıyoruz


AYE Mimarlık Ekip Kapsamı :

• Personelimizi motive ederek AYE Mimarlık'a bağlılıklarını ön planda tutabilmek,

• Personellerimiz için kariyer planlamaları uygulayarak verimliliklerini en üst düzeye yükseltmek,
• Personellerimizin çalışmalarında açık net yönetim politikaları izlemek,
• Personellerimiz aralarında fırsat eşitliği sağlamak
• Personellerimize hem bir iş hemde sürekli bir eğitim ile kendini geliştirme olanakları sağlamak,

AYE Mimarlık olarak insan kaynakları ilkelerimizi devamlı güncel ve geliştirme çabasında bulunmaktayız.
AYE Mimarlık'ı bugün olduğu seviyeye çalışma kültürümüz ve prensiplerimizin personellerimiz tarafından benimsenerek uygulanması, çalışanlarımızın kendilerini gelişmeye, öğrenmeye, eğitmeye açık bulundurması sonucudur.

Başarımızın Sırrı :
AYE Mimarlık ’ta, insanlar değerlidir ve İnsan Kaynakları sektörünün stratejik önemli rolü bulunmaktadır. Yenilikçi yaklaşım, proaktif şekilde sistematik çalışma şekli, stratejik kararlarda etkin yapıdadır.

İnsan Kaynakları, AYE Mimarlık'ın amaç ve hedefleri doğrultusunda işbirliği ile, başarıyı yakalayan, çağdaş insan kaynakları programını yürütmektedir.Personelimizin Kariyeri :
AYE Mimarlık’ta bütün çalışanlar kendi işinin yöneticisi, lideridir. Performans değerlendirmeleri ile kendi kariyer hedeflerini, yönetim ile birlikte kendileri tanımlar, planlar ve yönetirler. Böylelikle hedeflerine ulaşmaktadırlar.


Hedef, Amaç ve Performans Değerlendirmeleri :

Çalışırken açık performans değerlendirmeleri, hedef doğrultusu ile oldukça objektif hale gelmektedir. Bu hedefler yıl içerisinde analiz edilerek, gerekli değişiklikler yapılır, yönlendirilir. Sonuç olarak yıl sonunda gerçekleşen hedeflerle karşılaştırılarak performans düzeyleri belirlenir. AYE Mimarlık’ta personel performans düzeyleri, kendi kariyer planlarını oluşturarak, değişik görevlere aday gösterebilmelerini sağlayarak çalışma ücretlerini etkiler hale gelmektedir.Kariyer Gelişimleri :
Yetkili personellerimizce seçme ve yerleştirme kriterlerinin oluşturulması, İş başvurusu, kariyer fırsatları, gibi çeşitli açık pozisyonlar için veya çalışma ekiplerimiz için uygun kişilerin tespitine çok önem vermektedir. Başlama sürecinden sonra e ğitim ve gelişim ihtiyaçlarının karşılanabilmesi, kariyer planlarının oluşturulması insan kaynaklarımızın temelini oluşturması için büyük rol oynamaktadır.

Teşekkür Ederiz
AYE Mimarlık


 
 


  Bizimle Çalışmak İster misiniz?
Başvurmak için başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.. AYE Mimarlık

  Anasayfa Projeler Uygulamalar Referanslar Hakkımızda İnsan Kaynakları İletişim
          Biz kimiz? Başvuru formu  
          Personel ekibimiz    
        Geçmiş    

 
   
  Designed By Elcesa © 2014 - All Right Reserved